Ballina Etiketimet Akuzojnë

Etiketim: akuzojnë

E akuzojnë për ndërhyrje në buzë, Kejvina përgjigjet në këtë mënyrë

0
Kejvina Kthella është një prej modeleve më të komentuara shqiptare, e cila njihet për format trupore. Ajo së fundi u komentua për një ndërhyrje të...

Dy gra akuzojnë Justin Bieber për sulm seksual

0
Dy gra kanë akuzuar Justin Bieberin për sulm seksual dhe kanë ndarë përvojat e tyre përkatëse me muzikantin në rrjetet sociale. Më 20 qershor, një...

E akuzojnë për ‘photoshop’, reagon ashpër Big Mama: Nuk e di...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, së fundmi publikoi një fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram. Ajo u fotografua sipër një ulëse...

Edhe katër femra të tjera akuzojnë Harvey Weinstein për ngacmim seksual

0
Producenti i filmave Harvey Weinstein është akuzuar për sulm seksual nga katër femra të tjera, pak muaj pasi atij iu shqiptua dënimi me 23...

E akuzojnë për ndërhyrje në fytyrë, Gigi Hadid i mbyll gojën...

0
Për Yolanda-n, Gigi-n dhe Bella Hadid, hedhja poshtë e thashethemeve që sugjerojnë se kanë bërë ndërhyrje është bërë rutinë. Thashethemet e fundit i janë drejtuar...

Nuk mërzitet që e akuzojnë për ‘photoshop’, modelja vazhdon të zhvishet...

0
Modelja me origjinë ruse Anastasiya Kvitko, njihet si një modele mjaft atraktive që nuk e ka problem të ekspozojë hapur format e saj trupore. Anastasiya...

Shtetet e Bashkuara e akuzojnë Iranin për zhvatje bërthamore

0
Shtetet e Bashkuara kanë thënë se zgjerimi i kapaciteteve të Iranit për pasurim të uraniumit është një hap i madh, por në drejtim të...

Prokurorët amerikanë akuzojnë një 27-vjeçar për “terrorizëm të brendshëm”

0
Richard Holzer nga Kolorado është paraqitur para gjykatës rreth dyshimeve për komplot të bombardimit të sinagogës në një rast që prokurorët amerikanë e kanë...

Udhëtimet në Arabi, e akuzojnë se shkon me sheikë arabë, flet...

0
Dorina Mema njihet edhe për faktin se flet troç, prandaj dhe shkakton debate jo rrallë në emisionet televizive. Pas pyetjes në studio se, “gojët e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24