Ballina Etiketimet Akuzoi

Etiketim: akuzoi

Korçë/ Akuzoi fqinjin se i ka ngacmuar seksualisht djalin autik, flet...

0
Një 55-vjeçare ka akuzuar fqinjin e saj Dionis Myrtellarin se ka ngacmuar seksualisht djalin e saj me aftësi ndryshe. Ativie Qazimllari tregom se e ka...

Gafa e Ministrisë së Mbrojtjes: E akuzoi si zjarrvënës, personi ishte…

0
Një person është filmuar teksa del nga një vatër e sapondezur zjarri në ishullin e Sazanit. Sakaq, lidhur me këtë situatë Ministria e Mbrojtjes njoftoi...
E akuzoi Johnny Depp për dhunë në familje dhe shpalosi detaje tronditëse në gjyq – Amber Heard u …

E akuzoi Johnny Depp për dhunë në familje dhe shpalosi detaje...

0
Një video e aktores Amber Heard që përballet me akuzat për dhunë në familje me ish-partneren e saj, Tasya van Ree, u rishfaq këtë...

Akuzoi Yuri Kim për ndërhyrje në gjyqësor, por pa prova/ Berisha:...

0
Berisha: Kam tre burime që më informojnë për ndërhyrje në gjykatë dhe jashtë gjykate për në gjykatë. Nuk mund të flas kurrë për një...
Vazhdim i gjyqit mes Depp dhe Heard – aktorja e akuzoi për sulm seksual, ai e quajti gënjeshtare

Vazhdim i gjyqit mes Depp dhe Heard – aktorja e akuzoi...

0
Avokatja e Amber Heard ka bërë akuza të reja kundër ish-bashkëshortit të saj, Johnny Depp, gjatë fjalimit hapës të një gjyqi për shpifje që...

Veliaj e akuzoi se ka bllokuar firmosjen e ambasadorëve/ Meta: Zogu...

0
Presidenti i vendit Ilir Meta ka të dalë në një konferencë me mediat, ku ka reaguar ndaj akuzave që kryebashkiaku i Tiranës Veliaj hodhi...
Në një postim të fshirë nga Instagrami, Britney Spears e akuzoi Justin Timberlake se e ka përdoru…

Në një postim të fshirë nga Instagrami, Britney Spears e akuzoi...

0
Britney Spears duket se e akuzoi Justin Timberlake se e ka përdorur atë për famë dhe vëmendje në një postim të fshirë tashmë nga...

​Putin akuzoi sërish për mercenarë shqiptarë në Ukrainë, reagon Ministria e...

0
Ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Olta Xhaçka ka mohuar edhe njëherë lajmet, kësaj here nga presidenti Vladimir Putin, se në Ukrainë është shtuar numri...

Opozita e akuzoi për grup të strukturuar kriminal, Rama paralajmëron padi...

0
Pas dëshmisë prej 10 orësh përpara Komisionit Hetimor Parlamentar për Inceneratorët, në dalje nga ambientet e Kryesisë së Kuvendit, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama,...

E akuzoi se donte ta mbyllte në spital, Kim reagon pas...

0
Kim Kardashian West ka reaguar për herë të parë publikisht pas deklaratave të njëpasnjëshme të Kanye West dhe ka folur për shëndetin e tij...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24