32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Akuzohet

Etiketim: akuzohet

Akuzohet për ryshfet, GJKKO jep vendimin për punonjësin e policisë (Emri)

0
SPAK ka shpallur këtë të martë vendimin për punonjësin e policisë, Levzat Veselaj. Veselaj akuzohet se ka marrë 2 mije euro nga një shtetas në...

Akuzohet për fshehje pasurie, GJKKO kalon për gjykim dosjen e Ardian...

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka kaluar për gjykim dosjen e anëtarit të Komisionit të Pavarur të Apelit, Ardian Hajdari. Burime për median...

Akuzohet për abuzim seksual, dënohet me 30 vite burg këngëtari i...

0
Këngëtari amerikan R. Kelly është dënuar me 30 vite burg, pasi akuzohet për abuzim seksual. Mediat e huaja bëjnë me dije se Kelly përdorte statusin...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
  Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Akuzohet nga prokuroria italiane se ka firmosur dokumente false, mjeku pediatër:...

0
Mjeku Pediatër Rheumatolog në QSUT, Aurel Vula ka reaguar pas akuzave se nga prokuria Italiane se ka ndihmuar pacientë shqiptarë  që të përfitojnë dokumente...

Youtube akuzohet për dështim të ndalimit të lidhjeve të rreme ‘live’...

0
Youtube po kritikohet për shkak të dështimit për ndalimin e transmetimit të video të rreme në emër të Elon Muskit nga kriminelët kibernetik, të...
Aktorja e “Doctor Strange”, Zara Phythian akuzohet për marrëdhënie intime me një adoleshente

Aktorja e “Doctor Strange”, Zara Phythian akuzohet për marrëdhënie intime me...

0
Gjashtë vjet më parë, Zara Phythian, u vë në qendër të vëmendjes së Hollywoodit pasi ka luajtur së bashku me Benedict Cumberbatch në një...
Kim Kardashian akuzohet sërish për përdorim të Photoshopit

Kim Kardashian akuzohet sërish për përdorim të Photoshopit

0
Kim Kardashian është akuzuar edhe një herë se e ka rregulluar trupin e sa në fotografitë e publikuara, në të cilat reklamon markën e...
Trey Songz akuzohet sërish për sulm seksual

Trey Songz akuzohet sërish për sulm seksual

0
Këngëtari dhe aktori i popullarizuar amerikan, Trey Songz, është akuzuar sërish për sulm seksual.Krijuesi i hitit "Gotta Make It" u akuzua nga një grua...

Italia e kërkonte ta arrestonte pasi akuzohet për prostitucion, 52-vjeçari kapet...

0
Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale "Heqja e paligjshme e lirisë" dhe "Shfrytëzim prostitucioni" është arrestuar në Durrës.Seksioni për Hetimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS