Ballina Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

Dosja Ahmetaj, teprime në media? SPAK: Ndalni sulmet, kryem hetime të...

0
Disa portale kanë sulmuar prokurorët e SPAK, të cilët janë marrë me hetimin që përfshin ish-ministrin Arben Ahmetaj. Emri i Ahmetaj është lakuar shumë së...

Ish-banori i BBV akuza ndaj produksionit: Nuk janë marrë masa ndaj...

0
Aktori i humorit Gent Hazizi, gjithashtu edhe ish-banor i “Big Brother Vip”, ka folur së fundmi rreth vendimeve të rrepta të “Vëllait të Madh”...

Akuza e fortë Sandër Lleshajt: Në ndërtimin e Portit të Durrësit...

0
Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka folur mbi ndërtimin e Portit të Durrësit, ku sipas tij, prioritet madhor duhet të jetë porti i madh...

Pogradec/ Akuza për korrupsion dhe kontrabandë, pezullohen nga detyra dy doganierë...

0
Dy doganierë dhe dy inspektorë janë pezulluar nga detyra në Pogradec e Qafë-Thanë. Të katër këta shtetas akuzohen për veprat penale kontrabandë dhe korrupsion. Njoftimi i...

Berisha lëshon akuza të forta: Rama e di që Ervis Martinaj...

0
Kreu i PD-së Sali Berisha ka lëshuar akuza të forta në lidhje me zhdukjen e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj, për të cilën tha se...

Akuza për fshehje pasurie e falsifikim, SPAK gati pretencën për Etleda...

0
Anëtarja e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK), Etleda Çiftja është paraqitur këtë të premte pranë ambienteve të SPAK, ku ky i fundit do...

I vodhën mbi 500 mijë euro/ Akuza e fortë e kryefamiljarit:...

0
Teksa grabitja e një shumë të pretenduar nga familja prej 500 mijë eurosh në 2019-ën në Fushë-Milot, kryefamiljari Taf Shabani lëshon akuza të forta...

“Shpërthen“ në akuza opozita në Maqedoninë e Veriut, nesër në 19:00...

0
Ka reaguar menjëherë opoyita në Maqedoninë e Veritu që është kundër planit francez që i hap rrugë heqjes së vetos nga Bullgaria. Kryetari i...

Akuza për fshehje pasurie e falsifikim, SPAK dërgon për gjykim gjyqtaren...

0
Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar Tiranë ka dërguar për gjykim gjyqtaren e KPK Etleda Çiftja, pasi kjo e fundit akuzohet...

Akuza për korrupsion/ Padia e deputetit Spaho për komisionerët në zgjedhjet...

0
Padia e deputetit të PD, Edmond Spahos në lidhje me komisionerët e zgjedhjeve të 25 prillit është dërguar në Gjykatën e Lartë. Spaho në kallëzimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24