Ballina Etiketimet Aktrimi

Etiketim: aktrimi

Ylli i kinemasë zbulon se do hiqte dorë nga aktrimi për...

0
Të jesh e famshme nuk është diçka e lehtë. Margot Robbie u bë një yll global me rolin në filmin e vitit 2013 ‘The Wolf...
Andrew Garfield thotë se po bën një pushim nga aktrimi

Andrew Garfield thotë se po bën një pushim nga aktrimi

0
Andrew Garfield po bën një hapa prapa nga karriera e tij e aktrimit.Ylli i "The Amazing Spider-Man" në një intervistë së fundmi përVarietyka treguar...
Jim Carrey paralajmëron tërheqjen nga aktrimi: Kam punuar mjaftueshëm

Jim Carrey paralajmëron tërheqjen nga aktrimi: Kam punuar mjaftueshëm

0
Jim Carrey po mendon të tërhiqet nga karriera e tij e aktrimit e njëherësh komedisë pavarësisht se është pjesë e Hollywoodit prej dekadash."Epo, po...
Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet me sëmundjen e afa…

Bruce Willis largohet nga aktrimi pas problemeve me shëndetin – diagnostikohet...

0
Aktori i njohur, Bruce Willis është diagnostikuar me një sëmundje të trurit të quajtur afazi dhe planifikon të largohet nga aktrimi, ka njoftuar familja...

​Heq dorë nga aktrimi, Meryem Uzerli me profesion të ri

0
Aktorja turke Meryem Uzerli, e cila u bë e famshme për rolin e saj si Hurem në serinë mega-popullore "Suleiman the Magnificent", i befasoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24