Ballina Etiketimet Aktorëve

Etiketim: aktorëve

Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) – Te Dhenat e Aktoreve pjesmares ne...

0
Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) - Te Dhenat e Aktoreve pjesmares ne serial - Fakte Interesante

Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) – Emrat e Vertet te aktoreve –...

0
Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) - Emrat e Vertet te aktoreve - Fakte Interesante

Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) – Pamja e Aktoreve Para dhe Pas...

0
Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) - Pamja e Aktoreve Para dhe Pas - Fakte Interesante

Ia kaloi edhe aktoreve të mëdha, Dilan Çiçek Deniz renditet e...

0
Aktorja Dilan Çiçek Deniz është bërë shumë e njohur në Shqipëri e në botë me rolin e saj në serialin “Çukur” dhe tanimë fama...

Pagesat e aktorëve turk për seriale

0
Aktorja e “Rejan”, Ebru Şahin dhe Akın Akınözü, falë suksesit të këtij projekti kanë kapur pagesa shumë të mira rreth 4 dhe 6 mijë...

Foto/ Dikur dhe sot, ndryshimi i aktorëve përgjatë viteve

0
A keni imagjinuar ndonjëherë se si dukeshin aktorët tuaj të dashur në rininë e tyre? Epo përgjigjen e keni në fotografitë e mëposhtme. Aktorët...

“Je pjesëmarrës në krim” debati i ashpër mes aktorëve Imami dhe...

0
Një debat i fortë u zhvillua mes dy aktorëve, Edmond Budina dhe Artan Imami ne “Open” per shembjen e godines se teatrit. Debati nisi kur...

Rakipi: Veliaj qesharak, bën sikur mbron rrobat e aktorëve dhe prish...

0
Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në “Tv T”, ku ka folur për planet e Ramës dhe Veliajt, për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24