Ballina Etiketimet Aktore

Etiketim: aktore

Dy aktore të vogla vriten nga forcat ruse gjatë kohë sa po interpretonin në Teatrin e Mariupolit

Dy aktore të vogla vriten nga forcat ruse gjatë kohë sa...

0
Dy vajza të reja aktore që po performonin në Teatrin e Mariupolit përpara bombardimeve shkatërruese ruse të qytetit të tyre kanë vdekur, thotë këshilltari...
Mbahet mend si aktore në filmin “Juno”, sot Elliot Page tregon me krenari trupin e tij si mashkull

Mbahet mend si aktore në filmin “Juno”, sot Elliot Page tregon...

0
Ylli i filmit "Juno" që e kujtojmë si aktore Ellen, në vitin 2020 pranoi publikisht se ishte një person transgjinor dhe u identifikua si...

U tha se preku një aktore në vendet intime/ Fituesi i...

0
Ylli i Hollivudit, Geoffrey Rush, ka fituar një dëmshpërblim shumë miliona dollarësh, pasi një apel ndaj një gazete në pronësinë e Rupert Murdok për...

Aktorja e njohur turke flet hapur: ‘Jam bërë aktore që prindërit...

0
Demet Özdemir njihet për rolin e saj si protagoniste në serialin “Erkenci Kuş” (Zogu i Hershëm), në të cilin luajti me Jan Yaman. Së fundmi...

Këta dy aktorë të “La Casa De Papel” ndodhen në një...

0
Aktori i seriali të famshëm spanjoll “La Casa De Papel” i quajtur “Denver” është në një lidhje dashurie me një nga pengjet që morën...

Scarlett Johansson: Kam qenë gjithmonë aktore rezervë

0
Scarlett ka folur per karrierën e saj. Në intervistën e saj për “Parad”, Scarlett Johansson është shprehur se përgjatë gjithë karrierës së sja është ndier...

Gaga, përsëri aktore, luan karakterin e një vejushe

0
Pas suksesit të madh në filmin “A Star Is Born”, fituesja e çmimit Oscar, Lady Gaga po përgatitet për filmin e ri për vrasjen...

Nuk e paskemi ditur, e fejuara e “Jokerit“ qenka një aktore...

0
Aktori më i preferuar i momentit, Joaquin Phoenix, është në rrugë të mbarë drejt një cmimi Oskar për interpretimin e jashtëzakonshëm që i ka...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24