Ballina Etiketimet Aktivizohet

Etiketim: aktivizohet

Pasi konfirmoi shtatzëninë, Gigi Hadid aktivizohet në kuzhinë

0
Supermodelja 25-vjeçare, e cila konfirmoi kavën e kaluar se është shtatzënë dhe pret fëmijën e parë të Zayn Malik, ka provuar të jetë kuzhiniere...

Meksikë, aktivizohet vullkani Popocatepetl

0
Sasi të vogla të hirit ranë në jug të Meksiko City, për shkak të aktivitetit të shtuar në vullkanin e afërt Popocatepetl, njoftuan sot...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24