Ballina Etiketimet Akti

Etiketim: Akti

Dëshmia e Dumanit/ Berisha akuza ndaj Ballës: Të tregojë si e...

0
Kreu i PD-së, Sali Berisha ka akuzuar këtë të premte Taulant Ballën në lidhje me deklaratat e Nuredin Dumani. Berisha tha se se Prokuroria i...

Ndryshon Akti Normativ për çmimet e ushqimeve, çfarë shtoi qeveria

0
Qeveria ka vendosur që t'u dalë garant në kredimarrje të gjitha kompanive të mëdha që importojnë ushqime nga jashtë për të furnizuar tregun vendas....

Marrëveshja/ Opozita e bashkuar e trembur akuzon Ramën: Akti i tij...

0
Pas miratimit të marrëveshjes sot mes maxhorancës dhe opozitës parlamentare për reformën zgjedhore, vjen reagimi i parë nga opozita e bashkuar. Përmes një deklarate...

Masa të rrepta për bizneset turistike, zbardhet Akti Normativ: 700 mijë...

0
Bizneset turistike që nuk respektojnë protokollet e sigurisë për mbrojtjen e turistëve nga përhapja e infeksionit të COVID do të gjobiten me700 mijë lekë....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24