Ballina Etiketimet Aktakuza

Etiketim: aktakuza

Prokuroria e Shtetit për 24 orë ngriti 50 aktakuza kundër 57...

0
Prokuroria e Shtetit gjatë 24 orëve të fundit ka ngritur 50 aktakuza kundër 57 personave, për vepra të ndryshme penale.Në njoftimin për media bëhet...

48 aktakuza kundër 54 personave dhe 15 të ndaluar gjatë 24...

0
Prokurori i Shtetit ju njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 48 aktakuza, kundër 54 personave për vepra të...

​Prokuroria ngriti për një ditë ngriti 17 aktakuza për vepra të...

0
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur 17 aktakuza kundër 18 personave, për vepra të...

Prokuroria ngrit aktakuza kundër 27 personave

0
Prokurori i Shtetit njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë 26 aktakuza kundër 27 personave, për vepra të ndryshme penale. Po...

“Aktakuza abortoi procesin e paqes”/ Rama në Prishtinë, tërheq padinë ndaj...

0
Kryeministri Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në Prishtinë, u takua me kryetarin e LDK Isa Mustafa ndërsa u refuzua nga ish...

Aktakuza ndaj Thaçit e Veselit, Nazarko: Është vepër e BE-së ndaj...

0
I ftuar në “360gradë” nga RTV Ora, analisti Shpëtim Nazarko u shpreh se aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit janë një vepër e BE-së ndaj...

Aktakuza ndaj Thaçit dhe Veselit/ Rama: Një fletërrufe e revolucionit kinez,...

0
Kryeministri Edi Rama ashtu siç e kishte paralajmëruar bëri reagimin e tij në lidhje me aktakuzat ndaj Thaçit dhe Veselit. Duke e cilësuar...

Deklarata: E çuditshme sesi pa u konfirmuar aktakuza, dolën informacione për...

0
Se Dhomat e Specializuara do ngrisin aktakuzë ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaqi ka qenë e pritur, pasi emri i tij është përmendur edhe...

Aktakuza/ Reagon Thaçi, ndryshon “cover-in” në facebook (foto)

0
Një ditë pasi Specialja ka ngritur aktakuzë ndaj tij, presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka bërë një reagim duke shpërndarë kështu fotografinë e Ushtrisë...

“Kosova në telashe”/ Analisti i Ballkanit: Nëse konfirmohet aktakuza Thaçi dhe...

0
Eksperti i njohur amerikan për Ballkanin, Daniel Serwer mendon se nëse presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24