Ballina Etiketimet Aksionin

Etiketim: aksionin

Pas Shkodrës/ Policia nis aksionin për heqjen e kamerave të sigurisë...

0
Një aksion ka nisur në qytetin e Vlorës për zbulimin e kamerave të sigurisë të instaluara në rrugë, hapësira publike, apo në biznese lokale,...

Policia jep detajet për aksionin në Tiranë, akuzat për të arrestuarit

0
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksionin e ndërmarrë ditën e sotme në kryeqytet ku u arrestuan dy persona.Sipas bluve të Tiranës, dy...

ATK jep detaje për aksionin e sotëm në Prishtinë, tregon se...

0
Administrata Tatimore e Kosovës, konkretisht Departamenti i Hetimeve Tatimore në asistencë të Policisë së Kosovës ka zhvilluar sot një aksion hetimor në Prishtinë."Qëllimi i...

Investimi në Ujësjellësin e Bovillës/ Veliaj: 62% e Tiranës sot furnizohet...

0
Tërmeti i nëntorit tregoi edhe njëherë se sa të rrezikshme ishin depozitat e ujit në tarracat e pallateve. Ndaj, me dyfishimin e furnizimit...

Protestë për aksionin e IKMT-së/ Bizneset e Zvërnecit kundër shembjeve

0
Përfaqësuesit e rreth 40 bizneseve në Zvërnec, kryesisht bare dhe restorante në plazhe protestuan para bashkisë së Vlorës pas urdhrit të IKMT-së për të...

Durrës/ Kontrolle me dron dhe 80 forca policie në aksionin anti...

0
Policia e Durrësit zhvilloi një kontrolli masiv i territorit, me qëllim evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të bimëve narkotike. ...

Labi e përfundon aksionin në Ferizaj, mbi 100 mijë euro i...

0
Ka përfunduar sot aksioni i ish-deputetit, Labinot Tahiri, në qytetin e Ferizajt. Labi për qytetin e tij ndau 17 mijë euro vlerë; pako, veshmbathje, etj… Ai...

Në Brazil 17 persona u vranë gjatë një aksionin policor

0
Një përleshje në qytetin verior të Brazilit Manaus midis policisë dhe trafikantëve të dyshuar të trafikut të drogës la 17 njerëz të vdekur, njoftuan...

Lleshaj reagon per aksionin ne Selenice – Lajmi i Fundit –...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar lidhur me super-operacionin policor të zhvilluar sot në qytetin e Vlorës, ku u...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24