Ballina Etiketimet Aksioni

Etiketim: Aksioni

Vijon aksioni për ‘prerjen e fijeve’/ Ja sa kamera u çmonutan...

0
Aksioni policor për çmontimin e kamerave të sigurisë të vendosura në mënyrë të jashtëligjshme ka vijuar. 24 orët e fundit, në Shkodr, Dibër e...

Super aksion i Policisë në Korçë/ Lëshohen 32 masa arresti, prangosen...

0
Policia e Shtetit ka përfunduar një mega operacion në qytetin e Korçës, ku janë lëshuar 32 masa arresti për trafik droge në grup kriminal....

Ra në kanionet e Gjipesë që dje/ Vijon aksioni për shpëtimin...

0
Vijon aksioni nga policia dhe zjarrfikësit për shpëtimin e turistit Polak, i cili mbrëmjen e djeshme ka rënë në kanionet e Gjipesë.Puna ka vazhduar...

Aksioni i SPAK në Morinë, Rama: U godit një çerdhe të...

0
Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas operacionit të SPAK në doganën e Morinës, ku u arrestuan 32 policë dhe punonjës shqiptare dhe gjithashtu policë...

Aksioni me një të arrestuar në Elbasan, policia jep detaje

0
Policia e Elbasanit ka dhënë detaje në lidhje me një person të arrestuar një ndatë më parë gjatë kontrollit të ushtruar për kapjen e...

Aksioni kundër mashtrimit me Call Center në Tiranë, në operacion edhe...

0
Policia ka dhënë detaje për operacionin e finalizuar sot me urdhër të SPAK kundër mashtrimit me anë të Call Center në Tiranë.Në pranga janë...
Aksioni antidrogë në Itali, arrestohet këngëtarja shqiptare Elsa Lila

Aksioni antidrogë në Itali, arrestohet këngëtarja shqiptare Elsa Lila

0
Këngëtarja shqiptare, Elsa Lila është arrestuar mëngjesin e ditës së sotme (16 mars).Mediat italiane raportojnë se artistja shqiptare është arrestuar pasi dyshohet se bën...

Aksioni i IKMT në Velipojë po shoqërohet me përplasje mes policisë...

0
Aksioni IKMT në Velipojë paraditen e 10 qershorit 2020, ka shkaktuar pëplasje mes policisë dhe pronarëve të këtyre objekteve. Prishja e disa lokaleve ka vijuar...

18 të arrestuar, 107 patenta të hequra/ Aksioni i policisë rrugore...

0
Me lehtësimin e masave kufizuese për lëvizjen e lirë të mjeteve dhe këmbësorëve janë rikthyer edhe rreziqet që u kanosen përdoruesve të rrugës në...

Aksioni që turpëroi policinë meksikane! Del video e arrestimit të djalit...

0
Qeveria meksikane ka publikuar momentin e arrestimit të djalit të Joaquín ‘El Chapo’ Guzmán jashtë shtëpisë së tij në Culiacán, ngjarje kjo që shkaktoi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24