Ballina Etiketimet Aksidentuar

Etiketim: aksidentuar

Aksidentohet minatori në Bulqizë, niset me helikopter drejt Tiranës

0
Një minator është aksidentuar ditën e sotme në Bulqizë. Mësohet se rreth orës 11:00, 50-vjeçari me iniciale Sh.K është dërguar në spital për të...

Disa shqiptarë ndodheshin në trenin e aksidentuar në Greqi, MEJP tregon...

0
Njoftimi i MEJP-së: Bazuar në komunikimin e fundit që ambasada dhe konsullata shqiptare në Greqi kanë patur me autoritetet greke, deri më tani nuk ka...

Tragjike në Berat/ Mbrëmë i riu u dogj brenda makinës së...

0
  Dy tragjedi ka përjetuar familja Merkaj në qytetin e Beratit brenda 1 muaj e pak ditësh. Djali 28-vjeçar i familjes humbi jetën mbrëmjen e djeshme pasi...

Rëndohet gjendja shëndetësore e çifti që u aksidentuar bashkë me foshnjën...

0
Rëndohet gjendja shëndetësore e Arjan Konomit, i cili u përplas të dielën në rrugë e Kavajës nga makina 'Mercedes Benz G-Class" e drejtuar nga...

“Lali, vetëm celularin kam merak”, Veliaj batuta me djalin e aksidentuar:...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka vizituar në Spitalin e Traumës 5 të lënduarit nga aksidenti i mbrëmjes së sotme.Veliaj u njoh...

Aksidenti ne Kolonje, nderron jete njeri prej personave te aksidentuar –...

0
Ka ndërruar jetë njëri prej tre personave të aksidentuar mbrëmjen e sotme në autostradën Fier-Lushnje, te rrethrrotullimi i Kolonjës. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24