Ballina Etiketimet Aksidentohen

Etiketim: aksidentohen

Emrat/ Aksidentohen dy të rinj në Librazhd, njëri niset me helikopter...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në Librazhd, ku për pasojë janë plagosur dy të rinj. Burime për median bëjnë me dije se të rinjtë Baki...

Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë, aksidentohen dy fëmijë, autori largohet nga vendngjarja

0
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë të martë në aksin rrugor Kardhiq-Saranda. Burime për Abc24.al  bëjnë me dije se në këtë aksident janë përfshirë dy...

Grabiten të moshuarit në Vermosh, hajdutët aksidentohen, vjedhin një automjet tjetër...

0
Dy të moshuar janë lidhur e plaçkitur në shtëpinë e tyre në të gdhirë të së enjtes në Malësinë e Madhe.Tom Tinaj me bashkëshorten...

Grabiten të moshuarit në Vermosh, autorët i lidhin dhe i plaçkitin,...

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar në Vermosh të Malësisë së Madhe.Dy të moshuar janë lidhur e plaçkitur në shtëpinë e tyre gjatë orëve...

Aksidentohen policët në Orikum

0
Ditën e sotme (4 korrik) dy policë janë rrëzuar nga motori i tyrë gjatë rrugës për në Orikum.  Në momentin kur policët po merrnin një...

Plagosen 2 efektivët e policisë në Orikum, aksidentohen me motorr

0
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në Orikum ndërsa është përfshirë një mjet i policisë së shtetit, e për pasojë kanë mbetur...

Makina humb kontrollin, aksidentohen babë e bir që po ecnin në...

0
Një aksident ka ndodhur në qytetin e Korçës ku një automjet ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka aksidentuar dy këmbësorë. Të plagosur mbetën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24