Ballina Etiketimet Aksidenteve

Etiketim: aksidenteve

Vijon “saga” e aksidenteve të urbaneve/ Linja e Kamzës hipën mbi...

0
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet. Urbani i linjës së ‘Kamzës’, ka dalë nga rruga e ka hypur mbi bordurat ndarëse të...

E enjtja e aksidenteve! Dy mjete përplasen me njëra-tjetrën në aksin...

0
Një aksident që shkaktoi dy të plagosur ndodhi këtë mbrëmje në aksin Fier-Levan.Aksident në aksin Fier- Levan në afërsi të zonës së njohur si "Liqeni".Tre automjete, një...

Shqipëria raporton rënie të numrit të aksidenteve dhe fataliteteve në 4-mujorin...

0
Numri i aksidenteve dhe i fataliteteve në Shqipëri përgjatë katër muajve të parë të këtij viti shënoi rënie.Instituti i statistikave INSTAT publikoi sot raportin...

Policia reagon pas aksidenteve të fundit në Shqipëri, nis kontrollet në...

0
Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka kërkuar reflektim të menjëhershëm të strukturave të Policisë Rrugore në të gjithë Shqipërinë, lidhur...

Ulet numri i aksidenteve në Shqipëri, më pak fatalitete në rrugë

0
Tre muajt e parë të këtij viti kanë rezultuar me rënie në numrit të aksidenteve rrugore në Shqipëri.Sipas të dhënave të institutit të statistikave...

43 qytetarë kërkuan ndihmë mjekësore në Emergjencë, si pasojë e aksidenteve...

0
43 persona, të lënduar në aksidente trafiku, kërkuan ndihmë mjekësore në Klinikën e Emergjente të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës gjatë 4 ditëve të...

Parandalimi i aksidenteve rrugore, pezullohen 9 leje drejtimi dhe arrestohen 6...

0
Policia Rrugore e Durrësit ka njoftuar ditën e sotme se janë shtuar masat për parandalimin e aksidenteve rrugore dhe evidentimin e ndëshkimin e drejtuesve...

Bie numri i aksidenteve në 2 muajt e parë të vitit...

0
Në dymujorin e parë të vitit 2022 numërohen 184 aksidente rrugore në të gjithë Shqipërinë, në krahasim me 204 aksidente të ndodhura në të...

Nyja e Kukës-Morinë, kërkohet ndërhyrje për shmangien e rrezikut të aksidenteve

0
Nyja lidhëse e qytetit të Kukësit me Rrugën e Kombit, konsiderohet e rrezikshme dhe burim aksidentesh nga drejtuesit e mjeteve të transportit publik. Ata...

Veturat më të sigurta gjatë aksidenteve në komunikacion

0
Instituti amerikan i Sigurisë së Trafikut në Autostradë (IIHS) ka publikuar një studim që konfirmon se automjetet më vdekjeprurëse në rrugë janë thjesht makina...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24