Ballina Etiketimet AKSHI

Etiketim: AKSHI

Skandali me “E-Albania”/ AKSHI jep tendera të dyshimtë, 3.5 miliardë lekë...

0
Fokusi i heqjes së bakshisheve duke u zhdukur sportelet u arrit dhe tashmë nuk flasim për qindarka por për miliarda lekë që shkojnë për...

Sulmi kibernetik, AKSHI njofton rihapjen e disa shërbimeve online

0
Agjencia Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit ka njoftuar këtë të martë se shërbimi online do t’i rikthehet normalitetit, pas sulmit kibernetik që pësoi dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24