Ballina Etiketimet Aksdient

Etiketim: Aksdient

Momenti kur vetura godet prindërit me foshnjën tre muajshe duke kaluar...

0
Një aksident i rëndë ndodhi ditën e diel në Tiranë ku një makinë "Mercedez G-Class" përplasi në rrugën e Kavajës një çift dhe foshnjën...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24