Ballina Etiketimet Akademisë

Etiketim: Akademisë

Studimi i Akademisë së Shkencave: Koronavirusi vijon të jetë ende agresiv

0
Akademia e Shkencave ka publikuar një studim të specialistit akademik Genc Sulçebe dhe Prof. Dr. Alban Yllit në lidhje me imunitetin e popullatës 5...

Studimi i Akademisë së Shkencave: Agresiviteti i koronavirusit nuk është ulur

0
Akademia e Shkencave ka publikuar një studim të specialistit akademik Genc Sulçebe dhe Prof. Dr. Alban Yllit në lidhje me imunitetin e popullatës 5...

Studimi i Akademisë së Shkencave për Covid: 6-7 % e popullatës...

0
“Studim pёr pandeminё, mbi gjendjen e imunitetit të popullatës pesë muaj pas shpërthimit të COVID-19” • Deri në qershor 6-7 për qind e popullatës në...

SHBA i jep Shqipërisë 5.5 milionë dollarë për ngritjen e Akademisë...

0
Shtetet e Bashkuara të Amerikës vazhdojnë të ofrojnë ndihmë për Shqipërinë në mbështetje të reformës në drejtësi. Amerika ka vënë në dispozicion të Shqipërisë 5.5...

Shërohen nga COVID-19 futbollistët e akademisë së Ballkanit

0
Dioni (12) dhe Ledioni (10), dy futbollistët e para kosovarë që kanë dal pozitiv virusin COVID-19, janë shëruar. Lajmi është bërë i ditur në faqen...

Pozicioni i gjumit që rrit rrezikun e vdekjes foshnjore: Këto janë...

0
Kur doni që ta vini foshnjën në gjumë, madje edhe kur dremit, shtrijeni gjithmonë në shpinë. Ky është pozicioni më i sigurt i gjumit,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24