Ballina Etiketimet Ajvar

Etiketim: ajvar

Duket si ajvar, por në fakt nuk është: Kafjall i shpejtë,...

0
Fantastike për t'u shijuar dhe shumë e thjeshtë për t'u përgatiturPërbërësit:- 3 speca të kuq,- 1 patëllxhan,- 5 thelpinj hudhre,- kripë, piper- vaj ulliri,-...

“Oh, ajvar”- Dua ka një përgjigje epike kur pyetet për ushqimin...

0
Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, përkundër faktit se po bën bujë në skenat ndërkombëtare, ajo asnjëherë nuk heziton të tregojë prejardhjen e saj. Në një intervistë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24