Ballina Etiketimet Ajrin

Etiketim: ajrin

Ja disa bimë që përmirësojnë ajrin në shtëpi dhe ndihmojnë shëndetin...

0
Formaldehidi, monoksidi i karbonit, trikloroetileni dhe amoniaku - një shtëpi mesatare i ka të gjitha këto toksina të rrezikshme, sipas një studimi të NASA-s...

Dyson vjen me kufje që pastrojnë ajrin

0
Dyson ka hedhur hapin e parë drejt teknologjisë së veshjes, me një palë kufje, të cilat vijnë me një maskë goje që pastron ajrin.Kufjet...

“Virusi shpërndahet me ajrin”, reagon Et’hem Ruka, i kërkon shpjegim OBSH:...

0
ehtësimi i masave të pandemisë, ka bërë që sheshet dhe dyqanet të mbushen me njerëz. Lidhur me këtë çështje, një reagim ka ardhur nga...

Tri lule të cilat pastrojnë ajrin nga helmet, që duhet t’i...

0
Jo vetëm që janë të mira për përmirësimin e cilësisë së ajrit, por edhe eliminojnë helmet, avujt kimikë, mikrobet nga ajri, sporet e mykut,...

Karantina pastroi ajrin por ndoti lumenjtë, ambjentalistët në Elbasan japin alarmin

0
Kufizimet gjatë pandemisë ndikuan ndjeshëm në uljen e ndotjes së ajrit në Elbasan, por nga ana situata në lumej e mjedis është problematike. Ambientalistët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24