Ballina Etiketimet Ajkës

Etiketim: Ajkës

Besi e Xhensila me urim të veçantë në dy vjetorin e...

0
Xhensila Myrtezaj e Bes Kallaku dy vite më parë kanë marrë epitetin prindër, duke u qenë të bekuar për këtë ndjenjë të veçantë. Që nga...

Kjo video do t’ju ëmbëlsojë ditën, Xhensila dhe Besi të lumtur...

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura, të cilët kanë edhe një vajzë të quajtur Ajka. Të dy janë shumë aktivë...

Bes Kallaku tregon ditën më të keqe si baba pas lindjes...

0
Besi e ka gjithçka gati për atë që ai e quan projekti më i madh sa i përket karrierës artistike. “Falco” është gati më...

Xhensila tregon përrallën interesante që i thotë Ajkës dhe zbulon sa...

0
Me siguri Ajka është një fëmijë me shumë fat-me një nënë këngëtare dhe me një baba aktor. Ajo e ka të garantuar në shtëpi...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24