Ballina Etiketimet Ajaxin

Etiketim: Ajaxin

Koronavirusi mund t’ia prishë marrëveshjen Realit me Ajaxin për Van de...

0
Donny van de Beek mund të mos përfundojë në Real Madrid. Gazetari i “De Telegraaf”, Valentijn Driessen, nga burime të sigurta ka konfirmuar se gjithçka...

Chelsea humb garën me Ajaxin, braziliani i talentuar përfundon në Holandë!

0
Chelsea ka humbur garën me Ajaxin për të marrë në Stamford Bridge djaloshin Antony. Sulmuesi i krahut kishte fituar vëmendjen e londinezëve dhe holandezëve,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24