Ballina Etiketimet Aishwarya

Etiketim: Aishwarya

Pas infeksionit me COVID-19, Aishwarya Rai shtrihet në spital

0
Ish-Miss Bota, Aishwarya Rai Bachchan, e quajtur shpesh “një nga femrat më të bukura në botë”, është shtruar në spital në Indi, e sëmurë...

Aishwarya Rai dhe e bija shtrohen në spital, rëndohet gjendja prej...

0
Ylli i kinemasë indiane, aktorja Aishwarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, janë shtruar në spitalin Nanavat në Indi. Të dyja ishin në...

Aishwarya Rai dhe e gjithë familja më e famshme e Bollywood...

0
Tre gjenerata të një familjeje nga më të të shquarat e Bollywood janë prekur nga COVID-19, thanë zyrtarët në shtetin indian të Maharashtra. Rezultatet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24