Ballina Etiketimet Ahmet Emre Olur

Etiketim: Ahmet Emre Olur

U ekstradua nga Shqipëria, lirohet gazetari Ahmet Emre Olur në Turqi

0
Gjykata në Turqi ka marrë vendimin të lirojë gazetarin Ahmet Emre Olur, i cili u arrestua në Shqipëri dhe u deportua drejt vendlindjes ku...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24