Ballina Etiketimet Agueros

Etiketim: Agueros

Man City i bindur, Lautaro do të jetë pasues i Agueros

0
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez ka përfunduar si objektivi kryesor i verës i klubit anglez, Manchester Cityt. Lautaro ka zhvilluar një super-sezon me Interin duke...

City synon t’i ofrojë kontratë të re Agueros

0
Manchester City synon që t’i ofrojë kontratë të re sulmuesit argjentinas, Sergio Aguero, raportojnë mediat britanike. Aguero ka qenë një ndër lojtarët kryesor të skuadrës...

Konfirmohet e ardhmja e Sergio Agueros

0
Agjenti i Sergio Aguero pushoi raportet e interesit nga Napoli, Juventus dhe Inter. “Nuk ka asnjë shans që ai të largohet nga Manchester City...

Agjenti i tij e konfirmon të ardhmen e Sergio Agueros

0
Agjenti i Sergio Aguero pushoi raportet e interesit nga Napoli, Juventus dhe Inter. “Nuk ka asnjë shans që ai të largohet nga Manchester City...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24