Ballina Etiketimet Agjenti

Etiketim: agjenti

Ekskluzive/ Agjenti i FBI, Agron Neza dhe Shefqet Dizdari, biznes miliona...

0
Pak ditë më parë plasi një skandal se një ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, Charles McGonigal i cili u arrestua në Nju Jork, dhe...

Emrat/ 45.5 kg kokainë në Portin e Durrësit, prangoset administratori i...

0
Dy persona janë arrestuar në Durrës, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Shtetasit Arben Ferizi, administrator kompanie dhe Egert Vargu agjent doganor akuzohen për...

Mediat ndërkombëtare: Ndahet nga jeta agjenti i yjeve, Mino Raiola. Mjeku:...

0
PërditësuarMenaxheri i njohur i yjeve të mëdhenj të futbollit, Mino Raiola, thuhet se është ndarë nga jeta këtë të enjte, 28 prill, në moshën...

Arrestimi i pronarit të “call center”, agjenti i infiltruar zbuloi mashtrimin...

0
Duket se kompanitë "call center" që mashtrojnë shtetasit e huaj në vendin tonë nuk kanë të sosur.Pas zbulimit të disa kompanive në Tiranë dhe...

Vjen edhe konfirmimi nga agjenti: Rangnick nuk do të shkojë te...

0
Agjenti i trajnerit Ralf Rangnick e ka konfirmuar se negociatat me Milanin janë mbyllur dhe klienti i tij nuk do të kalojë te klubi...

Bale në “luftë” të hapur me Zidane, agjenti zbulon të ardhmen...

0
Prej kohësht flitet e madje duket qartë që Gareth Bale nuk është i lumtur te Real Madrid. Gjestet e sulmuesit uellsian në çdo ndeshje e...

Agjenti zhgënjen Real Madridin: Bale nuk do të largohet

0
Gareth Bale nuk do të largohet nga Real Madrid këtë verë, ka deklaruar agjenti i lojtarit, Jonathan Barnett, që ka thënë se lojtarët më...

Grealish te Manchester United? Flet agjenti i lojtarit

0
Ole Gunnar Solskjaer po përpiqet të bëjë një skuadër talentesh të rinj, në ‘Old Trafford ‘që kur i është dorëzuar një kontratë tre vjeçare...

Agjenti i Grealish flet për spekulimet që e lidhin lojtarin me...

0
Agjenti i Jack Grealish, Jonathan Barnett i është kundërpërgjigjur spekulimeve që e lidhin yllin e Aston Villa me një transferim te Manchester United. Ole Gunnar...

Agjenti i Emerson viziton skuadrën e Inter

0
Emerson mund të jetë lëvizja e radhës nga Inter. Inter po del të jetë një nga skuadrat më aktive të verës, duke arritur marrëveshje me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24