Ballina Etiketimet Agjentëve

Etiketim: agjentëve

Vazhdojnë përplasjet mes agjentëve federalë dhe protestuesve në Portland

0
Tensionet shpërthyen përsëri të premten në Portland të Oregonit, ku prania dhe veprimet e oficerëve federalë po ngrenë shqetësime për një krizë të mundshme...

Gjykata e Oregonit kufizon veprimet e agjentëve federalë

0
Një gjykatës ka nxjerrë një urdhër që kufizon veprimet e agjentëve federalë të dislokuar në Portland të Oregonit. Duke iu përgjigjur një padie...

SHBA/ Hetim mbi reagimin e agjentëve federalë ndaj protestuesve

0
Inspektori i Përgjithshëm i Departamentit të Drejtësisë tha të enjten se do të bëj një rishikim të veprimeve të agjentëve federalë që reaguan ndaj...

Edhe sot i pazbuluar/ Krim pasioni në kufijtë e çmendurisë, hetimi...

0
Tragjedia në familjen Josifi nuk është më e rënda që ka ndodhur në këtë vend. Një prej atyre ngjarjeve që padyshim do të mbeten...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24