Ballina Etiketimet Agjent

Etiketim: agjent

Veçoria që mund t’ju bëjë dukeni “agjent” – Apple dëshiron të...

0
Apple po eksperimenton edhe një herë me mënyrat për të integruar një kamerë në Apple Watch.Sipas Patently Apple, ideja e fundit e kompanisë është...

Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij agjentë rus?! – Monika Kryemadhi:...

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka sqaruar deklaratat që bëri disa ditë më parë se Lulzim Basha dhe bashkëshortja e tij, Aurela janë të...

Raiola nuk është më agjent i super sulmuesit!

0
Lojtari i Napolit, Lorenzo Insigne, zyrtarisht është ndarë me Mino Raiola dhe tashmë është bashkuar me agjensinë, Vincenzo Pisacane. Insigne u bë një klient Raiola...

Totti: Dua të bëhem agjent i këtij lojtari

0
Legjenda e Romës, Francesco Totti thotë se pëlqen jashtëzakonisht shumë mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali, duke pranuar se do të donte të bëhej agjenti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24