Ballina Etiketimet Agim

Etiketim: Agim

Intervista/ Agim Nesho: Beogradi e sheh asociacionin si një mundësi për...

0
  Nga Klara Dervishi A ishte vendimi për liberalizimin e vizave me Kosovën shpërblimi i parë për Albin Kurtin edhe pse dihet qartë se kosovarët e...

Pas 18 vitesh, 5 planetë të sistemit diellor rreshtohen në qiell...

0
Për herë të parë në 18 vjet, pesë planetë - Mërkuri, Venusi, Marsi, Jupiteri dhe Saturni - do të rreshtohen në mënyrë sekuenciale dhe...

Kush janë ish-drejtorët e Agim Veliut që u zgjodhën në kryesinë...

0
Kryetari i LDK-së në Podujevë, Ekrem Hyseni, ka publikuar foto gjatë homazheve me kryesinë e re të Lidhjes Demokratike të Kosovës - dega në...

​Memli Krasniqi përkujton Agim Ramadanin në 23-vjetorin e rënies

0
Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi ka përkujtuar një nga komandantët më të shquar të UÇK-së, Agim Ramadanin në 23-vjetorin e rënies heroike.Ai ka thënë...

​23 vjet nga rënia e Agim Ramadanit

0
Sot bëhen 23 vjet nga rënia e luftëtarit dhe heroit Agim Ramadani, i cili gjatë luftës u dëshmua si strateg i lartë dhe udhëheqës...

Agim Baçi: Fjala mund të jetë urë, por mund të bëhet...

0
Në emisionin "Kjo është koha" në RTV Ora, studiuesi Agim Baçi tha se ajo me të cilën na jepet mundësia për të folur dhe...

Në përvjetorin e nisjes së bombardimeve përkujtohen Latif Berisha dhe Agim...

0
Këtu e 23 vite më parë pikërisht në ditën e fillimit të fundit të pushtetit paramilitar dhe ushtarak serb në Kosovë kur nisin bombardimet...

Agim Veliu uron LDK-në për 32 vjetorin e themelimit të Degës...

0
Ish-kryetari i Podujevës, Agim Veliu ka uruar simpatizantët e Lidhjes Domekratike të Kosovës, për 32 vjetorin e themelimit të Degës së Podujevës.Ai shpreh mirënjohje...

Diplomati Agim Nesho: Rama s’bëri asgjë në Greqi për detin, shkoi...

0
Diplomati Agim Nesho, i ftuar në Open për të folur rreth vizitës së kryeministrit Edi Rama në Greqi, tha se kreu i qeverisë s’bëri...

Asfaltohet rruga “Agim Çela” në Lladrovc të Malishevës

0
Sot ka filluar dhe është asfaltuar rruga “Agim Çela” në fshatin Lladrovc të Komunës së Malishevës. Rruga është e gjatë rreth një kilometër dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24