Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 7

Etiketim: aftesim teknologjik 7

Lamborghini i bërë nga kartoni

0
Ju e dini me siguri thënien “ëndrrat bëhen realitet, nëse besoni sa duhet” dhe këta njerëz janë një shembull i vërtetë i kësaj. Shumica e njerëzve...

Për herë të parë në histori, Mercedes S-Class ofron mbrojtje në...

0
Mercedes Benz S-Class është një ndër më të mirët e firmës. Modeli i ri që po vjen për vitin 2021 ka thyer akullin sërish, duke...

Apple po planifikon të shtojë një thjerrëz “periskope” në iPhone-in e...

0
Teknologjia lejon zmadhimin mbresëlënës pa zënë hapësira të mëdha. Një teknologji e tillë lejon sasi të mëdha të zmadhimit, deri në pesë herë pa instrumente...

Zbulohet logoja dhe motoja zyrtare e Forcës Hapësinore të SHBA-së

0
Dega më e re e ushtrisë së Shteteve të Bashkuara është Forca Hapësinore e SHBA-së. Logoja dhe motoja për degën e re të shërbimeve të...

Facebook përgatit rivalin e TikTok, e quan Instagram Reels

0
Facebook do të lansojë Instagram Reels, përgjigjen e saj për TikTok, në Shtetet e Bashkuara dhe më shumë se 50 vende të tjera brenda...

U konsiderua si i rrezikshëm, TikTok mohon akuzat

0
Aplikacioni i famshëm i videove TikTok ka mohuar akuzat se kontrollohet nga qeveria kineze. Theo Bertram, përfaqësues i rrjetit të fuqishëm kinez për Evropën, Lindjen...

Samsung do të prezantojë pesë pajisje të reja

0
Në ngjarjen që do të mbahet në gusht do të ketë më shumë për të parë sesa vetëm Note 20, tregon Samsung. Më 5 gusht,...

Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie...

0
Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka...

Janë mite, mos i bëni këto veprime nëse celulari ju bie...

0
Orizi, tharësja e flokëve dhe furra e sobës… janë disa nga gjërat për të cilat besohej se mund t’ua shpëtojë telefonin që ju ka...

Twitter nuk është i sigurt se sa llogari janë hakuar

0
Hakerat kanë hyrë në sistemin e brendshëm të Twitter-it. Pronarët e Twitter nuk janë akoma të pasigurt se sa llogari u rrezikuan në mbrëmjen e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24