Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 5 liber mesuesi

Etiketim: aftesim teknologjik 5 liber mesuesi

iPhone 12 i ri në treg deri në fund të vitit

0
Telefoni i ri i Apple është më afër se kurrë, sepse iPhone 12 dhe iPhone12 Pro pritet të dalin në treg brenda disa muajve....

Vodafone e ndan infrastrukturën e antenave në Evropë si kompani më...

0
Ditën e sotme Vodafone zbuloi krijimin e platformës më të madhe Evropiane të infrastrukturës së telekomunikimit, Vantage Towers. Kompania e cila do të menaxhojë asetet...

E hedh smartfonin në oqean dhe pas gjashtë ditëve punon përsëri

0
Një marinar që hodhi iPhone e tij në oqean e gjeti atë ende duke punuar gjashtë ditë më vonë. Ben Schofield hodhi iPhone kur punonte...

Twitter: Hakerët shikuan mesazhet private të 36 llogarive

0
Twitter tha se hakerët kanë parë mesazhe direkte private nga 36 llogari, që kanë qenë të përfshira në sulmin kibernetik të javës së kaluar. Twitter...

Hakerët tani mund të bëjnë karikues që shkatërrojnë telefonin tuaj

0
Tani telefoni juaj mund të shkatërrohet nga hakerët përmes karikuesve që i vënë flakën telefonit. Disa zbulime nga një  laborator në Kinë kanë demonstruar se...

Prezantohet OnePlus Nord, ja sa kushton telefoni i ri

0
OnePlus ka prezantuar telefonin e tij aktual më të lirë. Ka një ekran 90 Hertz dhe 6 kamera. Me OnePlus Nord të ri, prodhuesi kinez...

Nissan me logo te re, duket më moderne

0
Prodhuesi japonez përdori premierën e fundit të makinës elektrike Ariya për të paraqitur logon e re të kompanisë.  Nissan Ariya është një model shumë i...

E ka veturën elektrike, shoferi dëshiron ta mbushë atë me benzinë

0
Me sa duket, një i nuk e ka ditur që makinat nga Tesla nuk duan karburant. Siç shihet, ai së pari kërkon kapakun e mbushësit...

Audi E-Tron GT, 85 mijë dollarëshe – vetura ‘që ia kanë...

0
Rivaliteti i përjetshëm i prodhuesve gjermanë të veturave u ka lejuar atyre të ngrihen mbi rivalët e tjerë. Tani dikush dëshiron të dalë më...

Shkencëtarët krijojnë veshjen anti-COVID-19 për personelin mjekësor

0
Mjekët do të jenë 100% të mbrojtur dhe nuk do të kenë më vapë. Kriza e coronavirusit ka bërë që specialistë nga e gjithë bota...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24