Ballina Etiketimet Aftesim teknologjik 4 albas

Etiketim: aftesim teknologjik 4 albas

Dalin fotografi të reja të Samsung Galaxy Note 20

0
Pothuajse të gjitha detajet teknike, si ekrani, kamera dhe bateria thuhet se tashmë i kemi të njohura. Pak para prezantimit zyrtar të Samsung Galaxy Note...

Bugatti prodhon makinën mini elektrike për fëmijë, në shitje për 35...

0
Kompania e njohur automobilistike Bugatti, në bashkëpunim me kompaninë Little Car me qendër në Londër, kanë prodhuar 500 makina minielektrike për fëmijë. Tashmë disa prej...

Microsoft po shtyn Windows Update 10 May 2020 për më shumë...

0
Ka pasur një seri të përditësimeve problematike nga Microsoft gjatë muajve të fundit, dhe përditësimi më i fundit i veçorive – Windows 10 May...

KE thirrjeve vendeve Evropiane të adoptojnë teknologjinë 5G

0
Vendet e BE-së duhet të ndërmarrin veprime urgjente për të zgjeruar listën e furnizuesve të tyre me teknologjinë 5G, tha Komisioni Evropian të premten. Në...

Xhami i ri për pajisjet elektronike i mbijeton rënieve prej 2...

0
Ditën e sotme Corning prezantoi Gorilla Glass Victus, xhamin më të fortë të mundshëm për pajisjet mobile elektronike. Sipas Corning, Victus është dy herë më...

Kjo kartë Pokemoni ka vlerë 200 mijë euro

0
Një kartë Pokemon u shit në internet ‘Zenmarket’ me një çmim rekord prej 25 milionë jenësh japonez. Kjo është pak më shumë se 200,000 euro...

Kështu pritet të duket BMW M3

0
Fansat e BMW-së duket se po mësohen ngadalë me pamjen e re stilistike që kompania po e përdor në makinat e reja të saj. Kështu...

Facebook Messenger tani do të mbështesë Face ID

0
Muajin e kaluar, u raportua që Facebook po testonte një veçori të re për aplikacionin e saj Messenger, në të cilën përdoruesit mund të...

E pabesueshme: Ja si e ka ngjyrosur një pronar Chevrolet-in e...

0
Chevrolet Corvette Stingray C8 është një nga ato veturat sportive që janë përditësuar disa herë. Nuk jeni gati për ta parë një C8 të zjarrtë,...

Shkencëtarët planifikojnë organizimin e një koncerti me 4.000 njerëz, për studimin...

0
Një ekip nga universiteti Martin Luther i Halle-Wittenberg po rekruton njerëz për një ‘eksperiment coronavirusi’, në një stadium të mbyllur në Leipzig me shkrimtarin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24