Ballina Etiketimet Afrohet

Etiketim: afrohet

Si do të afrohet Kosova në Open Ballkan? Rama: Ftesa është...

0
Kryeministri, Edi Rama ka dhënë një deklaratë për mediat pas samitit për Ballkanin e Hapur. Rama tha  se ftesa për Kosovën për t’iu bashkuar “Ballkanit...

Euro bie poshtë 120 lekëve, i afrohet minimumit historik

0
Euro ka humbur sërish terren në kursin e këmbimit me Lekun ditën e sotme. Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, Euro...

Përkeqësohet situata në Sazan, zjarri afrohet pranë godinave të ish-bazës ushtarake

0
Është përkeqësuar situata nga zjarret në ishullin e Sazanit në Vlorë. Flakët e zjarrit po i afrohen godinave bazës detare.Zjarret e rëna prej dy...

Asteroidi dy herë më i madh se Burj Khalifa do t’i...

0
Një asteroid dy herë më i madh se ndërtesa Burj Khalifa në Dubai, do t'i afrohet Tokës më 27 maj, sipas Qendrës së NASA-s...

Leku forcohet më tej ndaj euros, kursi i afrohet sërish niveleve...

0
Leku po vazhdon forcimin në kursin e këmbimit me euron edhe gjatë kësaj jave.Sipas kursit zyrtar të këmbimit të Bankës së Shqipërisë, euro u...

Stuhia ciklonare përfshin detin Mesdhe, por nuk i afrohet Shqipërisë

0
Stuhia ciklonare në detin Mesdhe e pranishme sot dhe nesër nuk e rrezikon Shqipërinë, pasi qendra e kësaj stuhie është shumë larg. Në emisionin e...

Momenti i pabesueshëm kur ariu i zi u afrohet shëtitësve në...

0
Një grup i guximshëm ekskursionistësh arritën të ruajnë qetësinë e tyre e madje dhe të bënin foto kur një ari i zi kurioz iu...

Interi kryen punë me Spalin, afrohet gjashtë pikë me kreun dhe...

0
Interi ka fituar si mysafir i Spal me rezultat 4-0 në kuadër të javës së 33-të në Serie A. Kur kanë mbetur edhe pesë ndeshje...

Pamje ngjethëse/ Po kalonte rrugën me të bijën 6 vjeçe, makina...

0
  Një burrë në Nju Jork, është vrarë teksa ishte duke kaluar rrugën së bashku me të bijën gjashtë vjeçe. Pamjet ngjethëse janë filmuar nga kamerat...

A do të afrohet Jozefina Topalli në PD? Ja si përgjigjet...

0
Hapja e Partisë Demokratike për përzgjedhjen e kandidatëve të mundshëm për deputetë të ardhshëm është tema e diskutimit në emisionin e sotëm “Open” në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24