Ballina Etiketimet Afganistani

Etiketim: Afganistani

Gazetarja neozelandeze shtatzënë raportonte nga Afganistani, por ja çfarë i bënë...

0
Një gazetare shtatzënë nga Zelanda e Re, i është drejtuar talibanëve për ndihmë dhe tani është e bllokuar në Afganistan, pasi vendi i saj...

Afganistani zbulon rrjetin e pedofilëve që dyshohet për dhunimin e mbi...

0
Një rrjet pedofilësh që dyshohet se janë të përfshirë në abuzimin seksual të së paku 546 djelmoshave të gjashtë shkollave është zbuluar në provincën...

Afganistani shkëmben të burgosurit me talibanët

0
Presidenti i Afganistanit, Ashraf Ghani, thotë se qeveria e tij është e gatshme për t’i liruar tre të burgosur talibanë në shkëmbim të dy...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24