Ballina Etiketimet Afërt

Etiketim: afërt

Përfitimet e të pasurit fëmijë të afërt në moshë

0
Fëmijë me moshë të afërt, po apo jo? Përgjigja duket të jetë pozitive, mbështetur nga përvoja e prindërve dhe ekspertëve që konfirmojnë se kjo...

Bashkurti: Prokurori që ngriti akuzën ndaj Thaçit, njeri i afërt me...

0
I ftuar në “360gradë” nga RTV Ora, profesori Lisien Bashkurti se prokurori që ka ngritur aktakuzën është njeri i afërt me Trump dhe shtoi...

Punonjësja e afërt e kryeministrit Rama rezulton pozitiv me koronavirus

0
Mësohet se një punonjëse e afërt me kryeministrin, Edi Rama, është infektuar me koronavirus. Kjo e fundit është punonjëse e Zyrës së të Dhënave...

Premierliga buzë rikthimit, futbollistët lejohen të kenë kontakt të afërt në...

0
Qeveria e Britanisë së Madhe ua ka dhënë dritën e gjelbër klubeve të Premierligës për të mbajtur seanca stërvitore garuese, ku lejohet kontakti i...

Nga nesër hapen baret! Mjeku Kalo: Të zbatojmë distancën dhe do...

0
Të hënën e 18 majit është vendosur të hapen baret e restorantet në vend, pas më shumë se dy muash të mbyllur për shkak...

Zbulohet vrima e zezë më e afërt në sistemin tonë diellor

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Një vrimë e...

Rihanna ju kërkon falje gjithë njerëzve të saj të afërt: Ky...

0
Rihanna duket se ka kaluar një vit të vështirë dhe këtë gjë e ka treguar për të gjithë ndjekësit e saj në ‘Instagram’ përmes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24