Ballina Etiketimet Afërm

Etiketim: afërm

Tragjedia në stadium/ Të afërmit e viktimave: Po kërkonim korridoreve të...

0
Mohammad Hafis nuk duhej të ishte brenda stadiumit Kanjuruhan mbrëmjen e së shtunës, pasi nuk kishte biletë. Por 19-vjeçari dhe e dashura e tij...

SPAK injoroi përgjimet që shfajësonin Edvin Priftin!/ Ja skema e gjyqtarit...

0
Vendimi i GJKKO-së për një çështje paralele ka zbuluar se SPAK-u po mban të fshehura transkripte që  nxjerrin të pafajshëm mjekun Edvin Prifti, të...

U kthye nga Italia me COVID, emigranti infekton 4 të afërm...

0
Në 24 orët e fundit janë shënuar 11 raste me Covid në Vlorë. 4 janë në fshatin Kotë. Të infektuar nga një i afërm...

Shqiptari “zhduket” në Skoci, policia jep detajet: Di pak anglisht, s’ka...

0
Mediat në Skoci raportojnë se një shqiptar është “zhdukur” prej disa ditësh në zonën e Paisleyt. Referuar mediave skoceze, i zhdukuri është shqiptari Iren...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24