Ballina Etiketimet Aferen

Etiketim: aferen

I ‘trokiti fati në derë’ si pronare e disa kompanive në...

0
Pas çiftit të  moshuarve, Rruzhdije dhe Shkëlqim Meta për Thanas Çani dhe Haxhire Gurakuqi situata sa vjen e bëhet më e rëndë pasi ata...

Elon Musk mohon aferën me Amber Heard dhe Cara Delevingne

0
Elon Musk mohon akuzat se ishte në lidhje me Amber, para ndarjes së saj me Johnny Depp. Elon Musk ka mohuar një pretendim se ai...

Koncesioni i sterilizimit, Vasili: Ju tregoj aferen çnjerezore te Rilindjes –...

0
Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka dalë sot para mediave për denoncuar siç tha ai një aferë çnjerëzore që ka të bëjë me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24