Ballina Etiketimet Aferdita onuzi

Etiketim: aferdita onuzi

Xhubleta në UNESCO/ Për traditën 4000 vjeçare, flet etnografja: Mos e...

0
Gazetare: Klea Balliu Xhubleta, një veshje 4000 vjeçare e trojeve tona, e cila gjendet në Shqipërinë Veriore, në Malësinë e Madhe, Rugovë, Dukagjin dhe trevat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24