Ballina Etiketimet Afat

Etiketim: afat

KQZ ultimatum 94 partive: 20 ditë afat të paguani gjobat e...

0
Rreth një vit më parë Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ndëshkoi me gjoba 1 dhe 2 milionë lekë 106 parti që nuk dorëzuan raportet financiare...

Lëshohet viza e parë amerikane me afat 10-vjeçar, Rama: Shprehje kuptimplotë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka reaguar sot pas lajmit të shpërndarë nga Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dhënien e vizës së...

Vizat amerikane me afat 10-vjeçar, zv.konsullja e SHBA-së shpjegon procedurat e...

0
Prej datës 1 Prill vizat që do të lëshohen nga ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë për shtetasit shqiptarë do të kenë afat...

Grida Duma e prerë: Lulzim Basha ka afat deri nesër

0
Ish nënkryetarja e PD e dorëhequr tashmë, deputetja Grida Duma, është treguar sërish e prerë në qëndrimin e saj ndaj kryetarit Lulzim Basha.Duke folur...

Pasi u mbyllëm 3 muaj në shtëpi, tani të mbyllur pa...

0
Për afro tre muaj, shqiptarët u mbyllën si askush tjetër në botë, brenda shtëpive, sepse qeveria nuk ishte gati të përballonte qoftë dhe 100...

Miratohet Ligji i ri në Kuvend, kush janë shqiptarët që përfitojnë...

0
Komisioni për Sigurinë Kombëtare në parlament miraton ndryshimet në ligjin për letërnjoftimin elektronik të shtetasve shqiptarë, sipas të cilit personat mbi moshën 75 vjeç,...

OFL u jep afat 48 orë tre personave, rezultojnë të akuzuar...

0
Operacioni Forca e Ligjit u ka kërkuar vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 3 personave gjatë orëve të fundit. B.B., banues në Shkodër, A.P., banues...

OSHEE: Afat deri në qershor për të përfituar nga falja e...

0
OSSHE ka bërë një njoftim për të gjithë klientët debitorë që nuk ka hyrë në aktmarrëveshje, se kanë kohë deri në qershor. Njoftimi i plotë Nga...

Si t’i largoni poret nga fytyra në afat rekord

0
A e keni shikuar ndonjëherë veten në pasqyre dhe keni vërejtur pore të mëdha në lëkurë? Me siguri se jeni ndjerë sikur një lëvore portokalli...

Turqia: Kurdët ende s’janë larguar nga kufiri, i kanë edhe 8...

0
Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Hulusi Akar, citohet të ketë thënë se forcat kurde ende nuk janë tërhequr plotësisht nga brezi kufitar mes Turqisë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24