Ballina Etiketimet Afariste

Etiketim: afariste

Komuna e Vushtrrisë ua ndalon subjekteve afariste ekspozimin e mallrave në...

0
Drejtoria për Inspektime në komunën e Vushtrrisë, ua ka ndaluar ekspozimin e mallrave para lokaleve si dhe vendosjen e objekteve të përkohshme të gjitha...

Inspektohen subjektet afariste për respektim të orarit të punës

0
Isnpektorët komunal në Malishevë, të prirë nga drejtoresha e Drejtorisë së Inspektoratit, Besartë Kryeziu - Ramaj, kanë vazhduar me inspektime të subjekteve afariste, gjatë...

Është koha për t’u kthyer në vendet e punës: Pesë top-veshje...

0
Ngadalë, por sigurt, jeta po kthehet në rrjedha normale Shumica e njerëzve po kthehet në vendet e tyre të punës dhe po ndërpritet periudha e...

Breshëri me madhësi të topit të tenisit, 3 mijë vetura dhe...

0
Australia assesi të këndellet, fillimisht nga vatrat e zjarrit që shkaktuan dëme të mëdha materiale dhe më pas tymi që ishte shumë i rrezikshëm...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24