Ballina Etiketimet ADZM

Etiketim: ADZM

Tjetërsimi i pronave në Lezhë/ Gjykata lë të lirë drejtorin e...

0
Gjykata e Lezhës ka dhënë vendimin në lidhje me të akuzuarit për dëmtimin dhe tjetërsimin e pronave në lagunën e Kune-Vainit. Burime për median bëjnë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24