Ballina Etiketimet Aduriz

Etiketim: Aduriz

Lot, emocione dhe krenari në pensionimin e Aritz Aduriz

0
Aritz Aduriz është pensionuar nga futbolli aktiv, gjë që ka prekur zemrat e të gjithë fansave të futbollit. Aduriz, një legjendë e futbollit spanjoll, vendosi...

Pensionohet Aritz Aduriz

0
Sulmuesi i Athletico Bilbaos, Aritz Aduriz ka njoftuar pensionimin e tij nga futbolli. 39-vjeçari zbuloi vendimin në një postim në mediat sociale – pasi mjekët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24