Ballina Etiketimet Adriatik

Etiketim: Adriatik

Tërmet në Detin Adriatik, lëkundjet ndjehen në Mal të Zi e...

0
Tërmeti që ka rënë në Detin Adriatik është ndjerë edhe në Shqipëri dhe Mal të Zi.Në këtë të fundit 12 kilometra larg Ulqinit.Sipas të...

Tërmet i fuqishëm në detin Adriatik, lëkundjet ndihen dhe në Shqipëri

0
Lëkundje tërmeti janë rregjistruar këtë të hënë në Adriatik. Mësohet se tërmeti me epiqendër ka qenë në detin Adriatik, por është ndier edhe në Shqipëri...

Forumi i 7-të i Strategjisë së BE-së për Rajonin Adriatik dhe...

0
Në kuadër të panelit për eksplorimin e sinergjive për Interreg IPA dhe IPA - IPA programe, Ministri z. Elbert Krasniqi ka folur për sukseset...

2000-3500 euro për një vend pune në prokurori, mbesa e Adriatik...

0
Ilda Kërkapi, mbesa e ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, është marrë e pandehur nga prokuroria e Tiranës, për akuzën e “Mashtrimit” më shumë se...

GJKKO shtyn për në nëntor seancën paraprake për ish-kryeprokurorin, Adriatik Llalla

0
TIRANË– Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ose e njohur ndryshe si GJKKO ka vendosur që të shtyjë për në nëntor...

Akuza për mosdeklarim të pasurisë, shtyhet seanca gjyqësore për Adriatik Llallën

0
Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shtyn për në 3 korrik seancën paraprake për ish-kryeprokurorin Adriatik Llalla. Seanca u shty me kërkesë...

Adriatik Alimadhi del kundër takimit të deputetëve të opozitës me Ramën:...

0
Deputeti i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka dalë kundër qëndrimit të opozitës parlamentare për të zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama. Ai me anë...

Adriatik Alimadhi del kundër takimit të deputetëve të opozitës me Ramën:...

0
Deputeti i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi ka dalë kundër qëndrimit të opozitës parlamentare për të zhvilluar një takim me kryeministrin Edi Rama. Ai me...

Babë dhe bir, Adriatik dhe Arvanit Lota sjellin super coverin

0
Në këtë kohë ku e gjithë bota është izoluar nevoja për muzikë të mirë të qetëson shpirtin. E versionin cover të këngës "Qa me bo"...

Ambasada Amerikane: Tom Doshi, Adriatik Llalla dhe Vangjush Dako sdo marrin...

0
Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës e ka nisur ditën e sotme me një mesazh dhe paralajmërim të fortë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24