Ballina Etiketimet Adriana

Etiketim: Adriana

“Ju lutem dëgjoni apelin e prof. Adriana Babameto”, Manastirliu shpërndan mesazhin...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogera Manastirliu ka publikuar sot apelin e profesoreshës Adriana Babameto, teksa kjo e fundit bën thirrje për rritje të përgjegjësisë nga...

Adriana Matoshi si Blero: Mos u martoni pa dashuri

0
Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve me postimin e fundit në Instagram. Ajo përmes një fotografie ku shfaqet e...

Adriana Matoshi pozon me fustanin e bardhë: Mos u martoni pa...

0
Adriana Matoshi ka realizuar foto e veshur me fustan të bardhë. Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, para pak minutash e ka publikuar një foto...

​Adriana Matoshi dhe Fatmir Spahiu nderohen me mirënjohjen personalitetet e vitit

0
Në kuadër të shënimit të ditëve të çlirimit, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, ka nderuar sot me mirënjohje aktorët Adriana Matoshi dhe...

Pas shpërblimit në festivalin e Francës, Adriana me një thënie interesante

0
Aktorja Adriana Matoshi është shpërblyer sot nga Festivali “See A Paris” nga Franca për rolin e saj në filmin “Nëntori i ftohtë” Aktorja, Adriana Matoshi...

Shyhrete Behluli uron Adriana Matoshin për çmimin në ‘See a Paris’

0
Aktorja, Adriana Matoshi fitoj çmimin si ‘Aktorja më e mirë’ në ‘See a Paris’. Ajo mori urime të shumta nga miqt e saj dhe kolegët. Edhe këngëtarja, Shyhrete...

Shyhrete Behluli uron Adriana Matoshin për çmimin në “See a Paris”

0
Shyhrete Behluli e ka uruar Adrianën publikisht. Aktorja e njohur kosovare Adriana Matoshi fitoi çmimin “Aktorja më e mirë” në “See a Paris”. Nuk kanë munguar...

Adriana Matoshi shpërblehet me çmim në Festivalin e Francës

0
Adriana Matoshi tashmë e dëshmuar në shumë role dhe e shpërblyer për shumë prej tyre, ditën e sotme (e hënë) ka rrëmbyer edhe një...

Reagimi i Adriana Matoshit pas akuzave se në kafiteri po përhapet...

0
Adriana iu përgjigj akuzave se kafiteritë po e përhapin virusin. Me lehtësimin e masave në fazën e tretë janë hapur edhe kafiteritë, të cilat udhëzohen...

Adriana Matoshi thotë se ndarja nga bashkëshorti ka ndikuar pozitivisht

0
Adriana ka folur haptas rreth ndarjes nga bashkëshorti. Adriana Matoshi është shumë e angazhuar në profesionin e saj si aktore, ndërsa kujdes të madh iu...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24