Ballina Etiketimet Adriana Matoshi

Etiketim: Adriana Matoshi

Adriana Matoshi publikon video në TikTok duke kërcyer si ‘gangstere’ me muzikë hip-hop

Adriana Matoshi publikon video në TikTok duke kërcyer si ‘gangstere’ me...

0
Aktorja dhe deputetja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Ajo ka mbi 55 mijë ndjekës vetëm në...
Adriana Matoshi shkëlqen në fotografitë e fundit, duke atraktive nën rrezet e diellit

Adriana Matoshi shkëlqen në fotografitë e fundit, duke atraktive nën rrezet...

0
Aktorja dhe deputetja e njohur e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Shpesh ajo kujdeset që të...
Adriana Matoshi për rastin e lënies anash të fëmijëve nga minoritetet: Asgjë nuk është më e tmerr…

Adriana Matoshi për rastin e lënies anash të fëmijëve nga minoritetet:...

0
Një ngjarje që ka ngjallur reagime të shumta ka ndodhur ditën e djeshme (e martë) në Peje.Teksa po kremtohej Festa e Abetares bashkë me...
Adriana Matoshi uron të ëmën për ditëlindje: Ti je thesari që njerëzit e kërkojnë diku tjetër, e …

Adriana Matoshi uron të ëmën për ditëlindje: Ti je thesari që...

0
Aktorja e njohur nga Gjilani, Adriana Matoshi, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe shpesh ndan postime të ndryshme.Postimin e ditës së sotme...
Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje transparente

Adriana Matoshi shijon jetën e natës, ndërsa duket atraktive në veshje...

0
Aktorja dhe njëherësh deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, gjatë kësaj kohe ka qenë shumë e angazhuar me punë.Ndonëse një personazh shumë aktiv dhe...
Adriana Matoshi paraqitet me veshje interesante në seancën e Kuvendit të Kosovës

Adriana Matoshi paraqitet me veshje interesante në seancën e Kuvendit të...

0
Aktorja dhe deputetja në radhët e Vetëvendosje, Adriana Matoshi sot (e martë) ishte e pranishme në seancën e Kuvendit të Kosovës.Gjatë paraqitjes në seancë,...
Adriana Matoshi publikon një mesazh ofendues që mori për veshjen, pas paraqitjes në Kuvendin e Ko…

Adriana Matoshi publikon një mesazh ofendues që mori për veshjen, pas...

0
Aktorja dhe njëherësh deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, është një personazh shumë i ndjekur në media e showbizin shqiptar.Ajo ditën e sotme (e...
Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk më bën as deputete të keqe, a…

Adriana Matoshi reagon për dukjen në Kuvendin e Kosovës: Veshja nuk...

0
Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ditën e sotme (e martë) mori vëmendje të madhe me paraqitjen e saj në seancën e...
Ia keqpërdorin imazhin e fytyrës pa miratimin e saj, Adriana Matoshi iu reagon kompanive: Do t’i …

Ia keqpërdorin imazhin e fytyrës pa miratimin e saj, Adriana Matoshi...

0
Aktorja dhe deputetja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.Duke pasur një numër të konsiderueshëm ndjekësish, ajo...
Adriana Matoshi shkëlqen në imazhet e reja në Instagram

Adriana Matoshi shkëlqen në imazhet e reja në Instagram

0
Aktorja e njohur shqiptare. Adriana Matoshi krahas karrierës dhe angazhimeve profesionale është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.Nëna e katër fëmijëve kujdeset që çdo...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24