Ballina Etiketimet ADRIAN

Etiketim: ADRIAN

Akuzohet për fshehje pasurie, GJKKO kalon për gjykim dosjen e Ardian...

0
Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka kaluar për gjykim dosjen e anëtarit të Komisionit të Pavarur të Apelit, Ardian Hajdari. Burime për median...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24