Ballina Etiketimet Adoleshentët

Etiketim: adoleshentët

“Hala rrugëve shes miell”/ Si joshen të rinjtë shqiptarë nga paratë,...

0
Roberto Mulaj mund të admirojë pamjet e Kosovës fqinje nga ferma e tij, e cila ndodhet në një luginë në Shqipërinë e veriut. Megjithatë,...

Shtohen overdozat te adoleshentët, përdoruesit e drogës në kërkim të një...

0
Prej disa ditësh një vajzë 17-vjeçare nga Durrësi troket dyerve të pavionit të Toksikologjisë në QSUT për tu shtruar, por nuk e pranojnë. Psikologia...

Flenë ditën, rrinë zgjuar natën/ Problemet e gjumit te adoleshentët. Psikologët:...

0
Shumë prindër adoleshentësh ankohen këtë periudhë, se fëmijëve të tyre, ju është prishur totalisht regjimi. Flenë gjithë ditën dhe rrinë zgjuar gjithë natën. Bruna Laboviti,...

Orë mësimore për abuzimin/ Manual për mësuesit dhe adoleshentët për të...

0
Me nisjen e vitit të ri shkollor më 14 shtator, ku do të ketë një kombinim të mësimdhënies, mësim në klasë por dhe vijim...

Fotot/ Trendi i ri në Tik Tok, adoleshentët maskohen si të...

0
Një sfidë e re ka dalë në rrjetin social të momentit “Tik Tok” ku adoleshentë të shumtë vishen e maskohen si të moshuar për...

E dashura i tha se abuzuan seksualisht me të, 26-vjeçari godet...

0
Një i ri në Rusi ka goditur me thikë dy adoleshentë dhe më pas ka qëlluar veten me armë gjahu, pasi e dashura i...

Për një muaj vodhën 10 banesa, në pranga tre adoleshentët –...

0
Tre adoleshentë kanë rënë në pranga pasi kanë vjedhur disa banesa në qytetin e Korçës. Në pranga kanë rënë S.Sh, 18 vjeç, R.Sh, 16...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24