Ballina Etiketimet Adoleshencë

Etiketim: adoleshencë

Aktorja e njohur shprehet e penduar për skenat nudo në adoleshencë:...

0
Amanda Seyfried bëri debutimin e saj në ekran kur ishte adoleshente në sezonin e vitit 1999 të "As the World Turns" para se t'u...

Pas çdo gruaje të madhe ka një adoleshencë të mjerë

0
Pas një gruaje të madhe ka një hije të së kaluarës. Ka adoleshencë me të gjithë repertorin e pamjaftueshmërisë, plotësisë dhe boshllëkut. Si adoleshent...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24