Ballina Etiketimet Admirimi

Etiketim: admirimi

Marcelo dhe admirimi për CR7: Fatkeqësisht, të dyve na mungon kjo...

0
Emri i Marcelo shpesh është lidhur me Juventusin, veçanërisht në verën e vitit 2018, kur lamtumira e Cristiano Ronaldos dukej se ishte në gjendje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24