Ballina Etiketimet Administrates

Etiketim: administrates

Ujësjellësi, fryrje të administratës me 71%

0
“Kam punuar dy herë në UK Elbasan; 2002-2004, kur menaxhohej nga Berlin Wasser dhe 2011-2013, kur më hoqën nga puna. Herën e parë ika...

U arrestua pas zbulimit të labratorit të drogës, Viktor Cervanaku ishte...

0
Viktor Cervanaku i arrestuar për trafik kokaine, mbante aktualisht postin e drejtorit të administratës në OST, ndërsa më herët ai ka qenë kryetar i...

Alarmi për krimet seksuale në Shqipëri, 5% e abuzuesve, punonjës të...

0
Shoqëria shqiptare është tronditur herë pas here nga raste të abuzimeve seksuale, ku viktima kanë qenë të mitur. Në vitin 2019 u regjistruan 28 raste...

Depolitizimi i administratës, Murrizi: Bochardt ka shef Ramën, po Sorecës ja...

0
Depolitizimi i administratës zgjedhore është një rekomandim i kahershëm i OSBE-ODIHR. PS e kishte kauzë kryesore kur u fut në negociata me opozitën për...

Rama: S’ka depolitizim të administratës duke përjashtuar punonjësit në shtet, marrëveshja...

0
“Depolitizimi të administratës duke përjashtuar njerëzit që punojnë për shtetin nuk ekziston në të gjithë botën.” kështu është shprehur kryeministri Edi Rama lidhur me...

Rama: Grate dhe vajzat e administrates me pak te korruptuara se...

0
Tetori në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për Kancerin e Gjirit. Ne kete kuader Kryeministri Edi Rama zhvilloi një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24